Piknik z okazji Dnia Dziecka w Brzeziu.
7 czerwca na boisku sportowym w Brzeziu odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Połączone siły drużyn START Brzezie oraz OSP Brzezie podjęły się organizacji całego wydarzenia.
Dzień rozpoczął turniej piłkarski.
Zawodnicy z:
- Akademii Futbolu Brzezie
- Szkółki Piłkarskiej Solne Miasto Wieliczka
- Akademii Piłkarskiej Contra Sułków
- LKS Czarnochowice
- Szkółki Piłkarskiej Młoda Gdovia
rywalizowali równocześnie na dwóch boiskach. Licznie zgromadzeni kibice mieli okazje podziwiać fantastyczne zagrania, niesamowite dryblingi oraz gromkimi brawami nagradzać strzelane bramki.
Do dyspozycji wszystkich przybyłych w tym dniu dzieci były konkurencje sportowe, bańki mydlane, zamki dmuchane, samochody strażackie, prezentacja sprzętu, wata cukrowa, kiełbasa z grilla, popcorn, frytki, woda mineralna, a dla rodziców serwowana była pyszna kawa oraz herbata.
Członkowie Młodzieżowej drużyny pożarniczej rozstawili kurtynę wodną oraz zbudowali dwie linie gaśnicze, co dało ochłodzenie w ten ciepły i słoneczny dzień.
Całe wydarzenie upłynęło w radosnej atmosferze przy dźwiękach serwowanej muzyki.
Serdeczne ukłony oraz podziękowania kierujemy w stronę naszych przyjaciół Sponsorów, na których zawsze możemy liczyć:
- Firma Jamat - za pomoc w organizacji oraz zakup wody,
- JANEK Piekarnia-Cukiernia Adam Dziadur - przekazanie pysznego pieczywa dla wszystkich uczestników.
- Wynajem Dmuchańców Cc-jump - najlepsi specjaliści od dmuchańców
- Gmina Kłaj - dotacja celowa w kwocie 3 000 zł
Organizatorzy






















