RSS

Aktualności

 • Thursday, 23 May 2019r. Inne

  Małopolscy Terytorialsi w Gotowości Do Pomocy

  11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej podniosła gotowość Zespołu Oceny Wsparcia w związku z sytuacją pogodową - przekazał dzisiaj oficer prasowy 11 Brygady mjr Bartosz KUBAL.
  Czytaj dalej
 • Thursday, 23 May 2019r. Inne

  Pierwsze Święto Małopolskich Terytorialsów

  75 lat temu na zrzutowisku nieopodal małopolskiego Wierzbna wylądował gen. Leopold Okulicki. W środę 22 maja na pamiątkę tego wydarzenia 11 Małopolska Brygada Obrony Terytorialnej obchodziła swoje święto.
  Czytaj dalej
 • Friday, 17 May 2019r. Inne

  Ostrzeżenie meteorologiczne

  W dniu dzisiejszym prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 25 mm oraz porywami wiatru do 65km/h. Możliwy drobny grad.
  Czytaj dalej
 • Thursday, 16 May 2019r. Inne

  Weź udział w teście ekologicznym!

  W linku poniżej znajdą Państwo do pobrania test konkursowy, który należy wypełnić i dostarczyć do siedziby Gminy Kłaj w terminie do 30 maja 2019 r. Formularz można również dostać w siedzibie Urzędu Gminy Kłaj.
  Czytaj dalej
 • Wednesday, 5 June 2019r. Inne

  Majowe Szkolenie Małopolskich Terytorialsów

  Blisko 700 żołnierzy 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej przystąpi w maju do kolejnego szkolenia. Zaplanowano dwa terminy i trzy miejsca: odpowiednio w Nowej Dębie, Mikuszowicach i podkrakowskiej Rząsce.
  Czytaj dalej
 • Tuesday, 16 April 2019r. Inne

  Opinia Wójta Gminy Kłaj

  Opinia Wójta Gminy Kłaj dot.postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie instalacji biologicznego przetwarzania selektywnie zbieranych odpadów oraz innych bioodpadów
  Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7