"Czekoladowy Autobus" w Przedszkolu w Targowisku.
Któż z nas nie lubi pysznej czekolady? Tym smakołykiem zajadają się nie tylko dzieci, ale również dorośli.
A wiecie, że czekoladę nie tylko można jeść, ale i pić? Wiecie skąd się ona bierze? Jak powstaje? To już wiedzą dzieci z Przedszkola w Targowisku, ponieważ przy naszym przedszkolu zatrzymał się… Czekoladowy Autobus. Czekoladowy Autobus to jedyna w swoim rodzaju oferta podróży po czekoladowym świecie. Została przygotowana z myślą o dzieciach.
Podczas spotkań w Czekoladowym Autobusie dzieci poznały historię czekolady, techniki jej przygotowania oraz możliwości wykorzystania. Mogły również własnoręcznie stworzyć swoją czekoladkę.
Przedszkolaki wychodziły z tego magicznego, czekoladowego autobusu z kartonikami, w których zabrały ze sobą przygotowane samodzielnie słodkości. Każde dziecko otrzymało dyplom Mistrza Czekolady. To była bardzo ciekawa lekcja.
Wychowawcy grup