„Bo ja jestem Polak mały…”
Przedszkolaki z Targowiska wzięły udział w uroczystym pochodzie majowym.
Dzieci z dumą maszerowały z biało-czerwonymi flagami, ucząc się szacunku do naszej ojczyzny i jej symboli. Następnie udaliśmy się pod Pomnik Niepodległości, gdzie zapaliliśmy znicze, odśpiewaliśmy hymn i chwilą ciszy uczciliśmy pamięć bohaterów.
Była to dla dzieci ważna lekcja patriotyzmu oraz okazja do poznania historii w sposób dostosowany do ich wieku.
Wychowawcy grup









