RSS

Aktualności

 • Thursday, 6 June 2019r. Turystyka

  17 lekcja Historii z "Wolnymi”

  Zadanie ma na celu upowszechnianie kultury i historii ziemi przemyskiej wśród mieszkańców Gminy Kłaj ze szczególnym uwzględnieniem historii powstania miasta Przemyśl w okresie kształtowania się początków państwa polskiego.
  Czytaj dalej
 • Thursday, 16 May 2019r. Turystyka

  Dzień Natury 2000

  Znajdź chwilę na przebywanie z przyrodą i wybierz się z nami na spacer po Puszczy Niepołomickiej. Kontakt z przyrodą poprawia samopoczucie, skłania do zadumy nad naszym miejscem na Ziemi, w łączności ze światem roślin i zwierząt.
  Czytaj dalej
 • Wednesday, 15 May 2019r. Turystyka

  "Wyskocz za Kraków"

  Jest to projekt, którego celem jest promocja obszarów obu stowarzyszeń, tj. obszarów gmin członkowskich obu Lokalnych Grup Działania.
  Czytaj dalej
 • Monday, 13 May 2019r. Turystyka

  Nasza budapesztańska wspinaczka na szczyt

  My Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kłaja wyruszyliśmy do Budapesztu. Jeszcze przed długim weekendem majowym znaleźliśmy się na zalanym słońcem Placu Bohaterów.
  Czytaj dalej
 • Monday, 5 August 2019r. Turystyka

  Zapraszamy na Dzień Natury 2000

  Znajdź chwilę na przebywanie z przyrodą i wybierz się z nami na spacer po Puszczy Niepołomickiej. Dlaczego? Ponieważ, kontakt z przyrodą poprawia samopoczucie, skłania do zadumy nad naszym miejscem na Ziemi, w łączności ze światem roślin i zwierząt.
  Czytaj dalej
 • Tuesday, 29 January 2019r. Turystyka

  Z wizytą w PSP Wieliczka

  W sobotę OSP Łężkowice wraz z gronem bardzo młodych fanów Straży udali się na dni otwarte do Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce!
  Czytaj dalej
4 5 6 7 8 9 10