RSS

Aktualności

 • Tuesday, 16 July 2013r. Inne

  Najlepsza wśród małopolskich witryn

  Choć nowa, oficjalna strona gminy Kłaj działa od niedawna, to już  ma na swoim koncie spory sukces. 

  Rokrocznie Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski organizuje konkurs na najlepszą stronę internetową naszego województwa. Podczas każdej edycji konkursu przyznawane są nagrody dla najlepszych witryn w kategorii powiat, miasto oraz gmina. W tym roku, konkurs był organizowany po raz VI a  laureatem I miejsca w kategorii Gmina została gmina Kłaj. Nasza witryna została wyróżniona wśród takich jak powiat Brzeski oraz miasto Miechów.

  Oficjalne wręczenie dyplomów miało miejsce w siedzibie SGiPM, w którym wzięli udział Przewodnicząca Rady Gminy - Lucyna Buczek oraz Wójt Gminy - Zbigniew Strączek. W spotkaniu uczestniczył także Piotr Nosalski, przedstawiciel agencji interaktywnej sugar3*, która była odpowiedzialna za nowoczesną grafikę strony i tym samym współodpowiedzialna za jej sukces.

  Kapituła Konkursowa doceniła stronę klaj.pl za stworzenie udanej strony interaktywnej, bogatej w funkcje multimedialne, informacyjne i społecznościowe, a przy tym estetycznie wykonanej, odpowiadającej na wymagania mieszkańców, turystów i biznesu.

  Dyplom na ręce gospodarza naszej gminy złożył Wiceprzewodniczący SGiPM – Bogusław Kośmider, który na codzień pełni funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa. 

  Ten niespodziewany sukces niezwykle mobilizuje do dalszej pracy nad rozbudową portalu, by był jak najbardziej funkcjonalną wizytówką naszej gminy. Publikując wszelkie aktualności chcemy, aby mieszkańcy gminy mieli dostęp do bieżących informacji. Nowa strona była tworzona z myślą o mieszkańcach, aby nie była jedynie samorządowym informatorem, ale przede wszystkim platformą komunikacji z urzędem. Chcemy aby prócz aktualnych wieści z życia gminy i jej lokalnej społeczności była także doskonałym przewodnikiem dla turystów  i serwisem dla inwestorów – mówi Wójt Gminy Kłaj.

Galeria