RSS

Aktualności

 • Tuesday, 28 May 2024r. Sport

  KOLARZE I KIBICE NA START! RUSZA 62. MAŁOPOLSKI WYŚCIG GÓRSKI.

  To już w ten piątek kolarze z całego świata będą rywalizować na terenie naszej gminy. Długi weekend sprzyja kibicowaniu sportowcom i zanurzeniu się w piękno szosowej rywalizacji.
  Czytaj dalej
 • Monday, 27 May 2024r. Sport

  Uwaga! Wyścig kolarski 31 maja!

  Uprzejmie zawiadamiamy, że w godzinach 13.30 – 14.00 przez Kłaj drogą z Proszówek do Szarowa przejedzie 62. Małopolski Wyścig Górski, co spowoduje utrudnienia w ruchu.
  Czytaj dalej
 • Monday, 27 May 2024r. Sport

  Pierwszy Mistrz Świata w szachach.

  Niesamowite!! Pierwszy MISTRZ ŚWIATA w szachach w Klubie Szachownica i Gminie Kłaj!! Zawodnik Klubu Sportowego Szachownica Gmina Kłaj Pan Piotr Uchman został oficjalnym Mistrzem Świata Amatorów w szachach klasycznych!
  Czytaj dalej
 • Tuesday, 21 May 2024r. Sport

  Mistrzostwa Polski w szachach 2024.

  Zawodniczka Klubu Sportowego Szachownica oraz uczennica Szkoły Podstawowej w Szarowie zostaje brązową medalistką Mistrzostw Polski 2024! Drugi raz z rzędu Sylwia Rożek staje na podium najważniejszej imprezy szachowej w Polsce.
  Czytaj dalej
 • Wednesday, 15 May 2024r. Sport

  ,,Taniec naszą pasją”

  20 kwietnia br. hala sportowa Szkoły Podstawowej w Kłaju zamieniła się w taneczną estradę. Było to wydarzenie, w którym Szkoła Tańca - Akademia Ruchu, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Kłaj zorganizowała ogromne wydarzenie taneczne.
  Czytaj dalej
 • Wednesday, 15 May 2024r. Sport

  Piękno Kolarstwa w pełnej krasie: 62. Małopolski Wyścig Górski.

  Piękno szosowej rywalizacji, piękno triumfu nad słabościami, wreszcie piękno małopolskich krajobrazów – rozpoczynający się 30 maja 62. Małopolski Wyścig Górski łączy w sobie to wszystko. Warto być jego częścią i zauroczyć się kolarskimi zmaganiami.
  Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7