RSS

Aktualności

 • Tuesday, 21 December 2021r. Oświata

  Wyniki konkursu „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" w Szkole Podstawowej w Grodkowicach

  W ostatnim tygodniu nauki stacjonarnej w naszej szkole zostały ogłoszone wyniki konkursu "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa". Celem konkursu była pomoc Leyli Robak - dziewczynce chorej na SMA z powiatu bocheńskiego. Tuż po ogłoszeniu wyników, okazało się, że rodzina Leyli zakończyła zbiórkę pieniędzy, z uwagi na podjęcie leczenia dziewczynki w Niemczech. Drużyna Leyli jednak nie zaprzestała działań i zgromadzone wcześniej pieniądze postanowiła przekazać na inne chore dziecko. Jest to Antoś z Wrocławia, którego historię można przeczytać tutaj.

  W konkursie wzięło udział ponad 40 uczniów naszej szkoły.  Chęć pomocy chorym dzieciom wyraziła zatem 1/3 społeczności szkolnej. Przygotowane prace zadziwiały pięknem i pomysłowością. Było wiele tradycyjnych ozdób, ale pojawiły się również nowe, dotąd niespotykane pomysły. Konkurs rozstrzygnięty został w dwóch kategoriach wiekowych. Oto wyniki:

  Klasy I-III

  1 miejsce: Szymon P.
  2 miejsce: Nadia K.
  3 miejsce: Milena Durbas
  Wyróżnienia: Alan G., Amelia B., Wiktoria S., Szymon G., Alan K., Jakub D., Hanna B.

  Klasy IV-VIII:
  1 miejsce: Bartłomiej S.
  2 miejsce: Amelia D.
  3 miejsce: Grzegorz S.

  Wyróżnienia: Anna M., Mateusz D., Dagmara I., Maria K., Kamil K., Milena D., Krzysztof P.
  Ozdoby bożonarodzeniowe przekazane na licytacje przyniosły dotąd 500 zł. Bardzo dziękujemy w imieniu Antosia za wsparcie i chęć pomocy.

  Dziękujemy również sponsorom: Radzie Rodziców w Szkole Podstawowej w Grodkowicach oraz Kręgielni Kłaj, dzięki którym udało się ufundować nagrody w konkursie.

  K. Mazur
  J. Marzec
  K. Kiełpińska

Galeria