RSS

Aktualności

 • Sunday, 11 August 2019r. Oświata

  Rodzice Partnerami Przedszkola

  19 września w przedszkolu w Szarowie gościła babcia Julki z grupy "zerówkowiczów", która przedstawiła dzieciom historie Arki Noego. Dzieci z wszystkich grup wiekowych miały możliwość aktywnego uczestniczenia w przedstawianej historii, między innymi, wymieniając poszczególne nazwy zwierząt i wprowadzając je na Arkę. Dzięki temu przedstawieniu przedszkolaki dowiedziały się, jak ważną wartością w życiu jest dobro i co robić, by tę wartość pielęgnować.

  11 października w naszym przedszkolu odbyło się także niezwykłe spotkanie z muzyką. W roli głównej wystąpiły skrzypce, na których pięknie zagrała mama Oli i Sylwii. Pani Ewelina przygotowała nam dużo zagadek muzycznych, rozpoznawaliśmy melodie grane przez nią na skrzypcach. Dzieci miały możliwość zapoznania się z wyglądem oraz brzmieniem skrzypiec. Spotkanie z muzyką  zakończyło się krótkim koncertem. Przedszkolaki były zachwycone. 

  Bardzo dziękujemy i zapraszamy do czytania naszym przedszkolakom.

  Karolina Maślana

Galeria