RSS

Aktualności

 • Wednesday, 26 February 2020r. Kultura

  Gminny Dzień Kobiet

  Wójt Gminy Kłaj, Koło Gospodyń Wiejskich z Kłaja Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kłaj serdecznie zapraszają wszystkie: Panie, Panny i Dziewczęta na Gminny Dzień Kobiet.
  Czytaj dalej
 • Tuesday, 25 February 2020r. Kultura

  „Śpiewać każdy może…”

  Gminny Chór Gaudium serdecznie zaprasza chętnych, zdolnych, odważnych mieszkańców Gminy Kłaj do zasilenia naszych szeregów.
  Czytaj dalej
 • Monday, 24 February 2020r. Kultura

  Projekt Juul na Wsi

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłaju wspólnie z Fundacją Familylab zorganizowali z początkiem roku spotkania dla rodziców i nauczycieli, które odbywały się w miesiącach styczeń, luty w Sali Konferencyjnej Gminnego Ośrodka Pomoc Społecznej w Kłaju.
  Czytaj dalej
 • Friday, 21 February 2020r. Kultura

  Spektakl Grzegorz Ciumrakiewicz Trzecia Strona

  Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Targowisko serdecznie zaprasza na spektakl Grzegorz Ciumrakiewicz Trzecia Strona, który odbędzie się w niedzielę 23 lutego o godzinie 17:00 w Domu Kultury w Targowisku.
  Czytaj dalej
 • Friday, 21 February 2020r. Kultura

  Kłaj w dobie staropolskiej

  Ciekawą prelekcję wygłosił w piątek 14 lutego w bibliotece Pan Janusz Paprota historyk i znawca dziejów regionu podczas spotkania Regionalnego Koła Historycznego "Zadora".
  Czytaj dalej
 • Thursday, 20 February 2020r. Kultura

  Gminna Orkiestra Dęta ogłasza nabór w swoje szeregi

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie w budynku Domu Kultury w Łysokaniach, które odbędzie się w niedzielę 1 marca 2020 roku o godzinie 17:00.
  Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7