RSS

Aktualności

 • Wednesday, 17 April 2024r. Informacje

  KGW Szarów i akcja #gminękłajposprzątaj.

  Koło Gospodyń Wiejskich w Szarowie wraz z Panią Radną Jadwigą Skoczek zaangażowały się w akcję #gminękłajposprzątaj. Wybraliśmy odcinek ulicy Polnej w Szarowie do skrzyżowania z ulicą Wołową. Na tak krótkim odcinku jednej ulicy uzbieraliśmy ponad 30 worków śmieci m.in. części samochodowe, buty narciarskie i wiele innych nietypowych przedmiotów.

  Przydrożne rowy to nie śmietnik, dbajmy o nasze otoczenie.

  Dziękujemy za nominację i angażowanie społeczności w tak ważne działania dla naszej gminy. Mamy nadzieję, że nasza akcja przyczyni się do poprawy estetyki naszej wsi i świadomości ekologicznej mieszkańców. Wspólne działanie zawsze przynosi najlepsze efekty!

  Przewodnicząca KGW Szarów

  Katarzyna Kasina

Galeria