RSS

Aktualności

• Friday, 24 November 2023r. Sport

W SP Targowisko odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w siatkówce.

W dniach 21-22 listopada 2023 roku w murach naszej szkoły odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży oraz Gminne Igrzyska Dzieci w siatkówce. Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpiły uczennice i uczniowie z klas 7-8 szkół podstawowych z Targowiska, Kłaja oraz Grodkowic. Po pasjonujących pojedynkach, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, najcenniejsze trofea zdobyły zespoły naszej placówki, nie doznając porażki i zachowując nieskazitelną passę, nie przegrywając ani jednego seta.

Wyniki dla kategorii chłopców:

I miejsce Szkoła Podstawowa Targowisko

II miejsce Szkoła Podstawowa Grodkowice

III miejsce Szkoła Podstawowa Kłaj

Wyniki dla kategorii dziewcząt:

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpiły młodsze klasy, uczniowie i uczennice z klas 4-6 z Targowiska, Kłaja i Szarowa. Również tutaj widowisko było pełne emocji, a poziom zmagań czasami przewyższał nawet ten z pierwszego dnia. W kategorii chłopców najlepiej spisali się reprezentanci Szkoły Podstawowej w Szarowie wygrywając wszystkie mecze. Nasi reprezentanci zdobyli zaszczytne drugie miejsce po zaciętym pojedynku z drużyną z Kłaja. Wielkie brawa natomiast należą się dziewczętom z naszej szkoły. Zaprezentowały wyjątkowy poziom, triumfując w sposób przekonujący, nie tracąc przy tym żadnego seta.