RSS

Aktualności

 • Tuesday, 21 June 2022r. Sport

  Kto pierwszy na mecie!?

  To już po raz X Mieszkańcy Gminy Kłaj wzięli udział w Biegu Rodzinnym. Biegły dzieci, młodzież oraz dorośli. I choć palące słońce dawało się we znaki to uczestnicy tego corocznego maratonu po puszczy nie słabli i nie tracili zapału w biegu ku mecie.

  Bieg Rodzinny to sportowe święto całej gminy, w którym można wykazać się swoją tężyzną fizyczną podczas biegu lub przejazdu na rolkach. Uczestnikami imprezy są nie tylko zaawansowani biegacze i rolkarze, ale każdy kto nie boi się odrobiny wysiłku i rywalizacji. Aby dobrze się bawić i zdobywać za to fantastyczne nagrody wystarczą chęci i para wygodnych butów lub rolki.

  Organizatorami tego wydarzania byli Wójt Gminy Kłaj, Klub Sportowy Roll-ka. Natomiast na linii startu do biegu zawodników motywowali: Renata Olszowska i Krzysztof Balik.

  Jak co roku, najwięcej emocji budził bieg przedszkolaków oraz rodziców z wózkami.

  Po zakończonej części sportowej i krótkiej przerwie na regeneracje sił przyszła pora na najprzyjemniejszy punkt programu - wręczenie medali oraz nagród. Dekoracji tych, którzy dzięki swojej zwinności stanęli na podium dokonał pomysłodawca wydarzenia - Wójt Zbigniew Strączek.

  Sponsorzy wydarzenia:

Galeria