RSS

Aktualności

 • Monday, 7 June 2021r. Sport

  Klub Sportowy Szachownica Kłaj kończy szachowy rok szkolny

  Bardzo dziękujemy wszystkim naszym uczniom za wspólne emocje jakie towarzyszyły nam w roku szkolnym 2020/2021. Życzymy Wam udanych wakacji i do zobaczenia już we wrześniu!

  Nie był to łatwy rok z powodu pandemii, dlatego bardzo chcielibyśmy podziękować osobom, które nam pomagały i które wspierały nas w najtrudniejszych chwilach, by na koniec roku szkolnego wspólnie cieszyć się z sukcesów i osiągnięć naszych uczniów!

  Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców naszych uczniów bez których to wszystko nie byłoby możliwe! Dziękujemy!

  Bardzo dziękujemy Wójtowi Gminy Kłaj Panu Zbigniewowi Strączkowi, Wójtowi Gminy Gdów Panu Zbigniewowi Wojasowi oraz Wójtowi Gminy Bochnia Panu Markowi Bzdek za wspieranie naszej działalności oraz za zapewnienie nam bardzo dobrych warunków do trenowania.

  Dziękujemy Panu dyrektorowi GZEAS Kazimierzowi Sroce oraz wszystkim dyrektorom szkół podstawowych i przedszkoli za owocną współpracę i wspaniałą atmosferę. Dziękujemy dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Bochni Pani Annie Kocot-Maciuszek oraz sołtys wsi Szarów Pani Elżbiecie Jankowicz za udostępnianie nam sal w celu prowadzenia wykładów szachowych oraz organizowania turniejów.

  Dziękujemy naszym Partnerom, którzy już od ponad trzech lat wspierają nas, a w czasie pandemi pokazali nam, że zawsze możemy na nich liczyć!

  • Daniel Szewczyk, Firma KlimaSystem
  • Jacek Gądor, Firma Jg.Bygg - Domy Szkieletowe
  • Maciej Laskowicz, Firma Linkart - sklep komputerowy
  • Krzysztof Hytroś, CREATO Agencja Reklamowa
  • Radosław Turecki, FaRad
  • Gmina Kłaj
  • Gmina Gdów
  • Gmina Bochnia

  Klub Sportowy Szachownica Kłaj

Galeria