RSS

Aktualności

 • Thursday, 7 February 2019r. Oświata

  Piknik Rodzinny w Przedszkolu w Szarowie

   

  14 czerwca 2019 r. w szarowskim przedszkolu o godz. 16:00 rozpoczął się pierwszy Piknik Rodzinny. Wszyscy starali się sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy. Już od południa do placówki podążały mamy niosąc własnoręczne wypieki. Tatusiowie dzielnie przenosili stołki i ławy. Każdy robił, co tylko mógł, by miło spędzić czas w rodzinnym gronie.

  Piknik rozpoczęto występami przedszkolaków, które pokazały, że tańczyć i śpiewać każdy może. Każdy przedszkolak starał się jak najpiękniej przedstawić to, czego się nauczył. Podziękowania należą się zerówce za piękny występ pożegnalny z racji zakończenia ich przygody w przedszkolu.

  Po występach nastąpiło uroczyste pożegnanie oraz podziękowanie za wieloletnią współpracę Pani Małgorzacie Bąk, która dała tak wiele serca i swego czasu podczas swojej pracy w przedszkolu. Następnie głos przejęli Rodzice dziękując i składając życzenia całemu personelowi placówki.

  Po części oficjalnej wszyscy bawili się przy muzyce, grillowanej kiełbasce i pysznych wypiekach. Dziękujemy Piekarni „Janek” z Szarowa za chrupiące bułeczki.
  Czas umilały nam konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, kolorowe balony i bańki mydlane. Będziemy długo i miło wspominać to piątkowe popołudnie!

  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc, poświęcony czas i zaangażowanie w przygotowaniu pikniku.

  Karolina Maślana

   

Galeria