RSS

Aktualności

 • Thursday, 22 September 2022r. Oświata

  Dzień Przedszkolaka w Grodkowicach

  „Dzień Przedszkolaka to ważne święto uczcijmy je razem tańcem i piosenką”. Pod takim hasłem przedszkolaki z najmłodszej grupy obchodziły tegoroczny Dzień Przedszkolaka, przyłączając się do ogólnopolskiej akcji promowanej przez czasopismo Bliżej Przedszkola. W ramach przedsięwzięcia Misie 20 września o 10.00 odśpiewały zaproponowaną przez organizatora wydarzenia piosenkę „Dziecięce Marzenia” i wykonały do niej piękną choreografię. Następnie Misie przystąpiły do wykonania plakatu „Marzenia Przedszkolaka”, który został zgłoszony do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym specjalnie na tę uroczystość przez Przedszkole w Gryfinie. Nasza radość z poczucia bycia razem i świetnej zabawy była ogromna.

  Grupa dzielnych Tygrysków tego dnia zamieniła się w cukierników i upiekła słodkie czekoladowe babeczki, których cudowny zapach unosił się w całym przedszkolu.

  Smerfy czyli najstarsze przedszkolaki brały udział w licznych zabawach i konkursach m.in. „Bystry przedszkolak”, „Nasze przedszkole”, ,,Marzenia przedszkolaka”.

  Dla wszystkich dzieci zarówno tych młodszych, jak i starszych był to dzień pełen wyzwań, wrażeń, emocji i rywalizacji, który na długo pozostanie w ich pamięci.

  Katarzyna Korbut

Galeria