RSS

Aktualności

  • Thursday, 13 June 2019r. Informacje

    "Kochamy muzykę"

    SOLIŚCI

    LP

    IMIĘ
    I NAZWISKO

    KLASA

    SZKOŁA

    UTWÓR

    MIEJSCE

    1

    Jan Kościółek

    „0”

    Dąbrowa
    Przedszkole

    „Owocowy rock”

    I

    2

    Julia Dreczko

    „0”

    SP
    Targowisko

    „Wiosna”

    II

    3

    Paulina Majewska

    „1”

    SP
    Targowisko

    „Bratek Gagatek”

    III

     

     

     

     

     

     

    1

    Maja Talaga

    „VI”

    SP
    Szarów

    „Ale jestem”

    I

    2

    Julia Więsek

    „IV”

    SP
    Kłaj

    „To nie ja”

    II

    3

    Anna Skoczek

    „IV”

    SP
    Targowisko

    „Cud w szafie”

    III

    4

    Marek Łysiak

    „V”

    SP
    Szarów

    „Zimny drań”

    III

     

     

     

     

     

     

    1

    Natalia Sołtyk

    „8”

    SP
    Kłaj

    „Bez Ciebie”

    I

    2

    Emilia Woźniak

    „7”

    SP
    Grodkowice

    „Do widzenia”

    II

    3

    Małgorzata Świętek

    „8”

    SP
    Kłaj

    „Do kołyski”

    III

    ZESPOŁY- Śpiew

    LP

    IMIĘ
    I NAZWISKO

    KLASA

    SZKOŁA

    UTWÓR

    MIEJSCE

    1

    Natalia Bogusz

    Antoni Prochwicz

    5 lat
    przedszkole

    Dąbrowa
    Przedszkole

    „Moja ziemio ukochana”

    I

    2

    Aleksandra Hytroś
    Paweł Wantuch
    Gabriela Lasoń
    Jakub Madej
    Martyna Fil

    Przedszkole

    Dąbrowa
    Przedszkole

    „W lesie”

    I

     

     

     

     

     

     

    1

    Anna Guzik
    Marika Wątorek

    VIII

    SP
    Szarów

    „Radość najpiękniejszych lat”

    I

    2

    ZESPÓŁ ANIMATO
    Emilia Denisiuk
    Aleksandra Bogdanowicz
    Barbara Leś

    IV

    SP
    Targowisko

    „Pełny luz kochana mamo”

    II

    3

    Julia i Milena
    Konieczne

    VII

    SP Grodkowice

    „Mówiłeś”

    III

    INSTRUMENTALIŚCI

    LP

    IMIĘ
    I NAZWISKO

    KLASA

    SZKOŁA

    UTWÓR

    MIEJSCE

    1

    Emilia Kołtun

    „III”

    SP
    Grodkowice


    „Koncert G-DUR”

    I

    2

    Mateusz Korbut

    „II”

    SP
    Targowisko

    Keyboard
    „Dla Elizy”

    II

    3

    Jakub Ślęczek

    „II”

    SP
    Kłaj

    Keyboard
    „Walczyk Wiedeński”

    III

     

     

     

     

     

     

    1

    Martyna Kutek

    „IV”

    SP
    Grodkowice

    Skrzypce
    „Waitng For Love”

    I

    2

    Maciej Jagła

    „VII”

    SP
    Brzezie

    Gitara
    „Pochmurne tango”

    II

    3

    Gabriela Madej

    „VI”

    SP
    Szarów

    Pianino
    „Fantazja”

    III

     4

    Aneta Skiba

    „IV”

    SP Targowisko

    Skrzypce
    „Rockabye”

    wyróżnienie

     

Galeria