RSS

Aktualności

 • Wednesday, 18 October 2017r. Inne

  Głosowanie tylko do 21:00 -dziś -Nauczyciel na Medal

  Trwa wielka akcja "Nauczyciel na Medal" pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego. Laureaci tej akcji zostaną wybrani w głosowaniu prowadzonym osobno we wszystkich powiatach naszego województwa.

  W kategorii nauczyciela nauczania początkowego z naszej Gminy została zgłoszona kandydatka. Jest nią Pani Anna Margielewska, nauczycielka ze Szkoły Podstawowej z Kłaja.

  Jeden z Rodziców dzieci,  które uczyła Pani Ania zgłosił ją do tego konkursu,  a zarazem wyróżnił pracę tego „Nauczyciela na medal”. Pani Ania nie spodziewała się tego, jest bardzo skromną osobą. Wkłada dużo pracy, ale przede wszystkim serca w to co robi. A robi wiele. Na zajęciach z Nią dzieci nigdy się nie nudzą. Jest oddana swej pracy. Jej główną zaletą jest chęć dzielenia się swoją zdobywaną, wieloletnią wiedzą. To nauczyciel który potrafi rozwiązywać konflikty, godzić i daje jak najlepszy przykład tego, że warto czasem spojrzeć na świat zupełnie inaczej.

  Laureaci tego konkursu odbiorą medale i nagrody z rąk marszałka Jacka Krupy podczas Kongresu Edukacyjnego, który odbędzie się w Krakowie. Zaproszenie na kongres otrzymają laureaci z każdego powiatu. Wezmą również udział m.in. w organizowanym w ramach kongresu FlexiForm Day Edukacja - szkoleniu poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji.

  Pierwszy, powiatowy etap głosowania trwa od 13 października i potrwa do środy, 8 listopada, do godz. 21. 

  Zachęcamy do oddawania głosów:

  SMS na numer: 72355 o treści: DNA.286Koszt sms-a: 2,46 zł z VAT

Galeria