RSS

Aktualności

 • Monday, 11 May 2020r. Informacje

  Rolniku, jeśli się jeszcze nie spisałeś – skontaktuj się!

  Rolniku, jeśli się jeszcze nie spisałeś – skontaktuj się!

  Od 1 września do 30 listopada trwa Powszechny Spis Rolny. Udział w nim jest obowiązkowy, a podstawową formą jest samospis internetowy. Jednak rolnicy niemający takiej możliwości, mogą skorzystać ze specjalnie do tego celu przygotowanego punktu spisowego w urzędzie gminy. 

  Można również wybrać opcję „Spisz się przez telefon” i połączyć się z rachmistrzem w celu przeprowadzenia spisu przez telefon.  

  Prosimy osoby, które jeszcze się nie spisały, o kontakt z rachmistrzem spisowym działającym na terenie Gminy Kłaj pod nr telefonu 571 505 983, w celu umówienia się na wywiad telefoniczny.

  Jeśli wyświetla się na telefonie nr 22 666 66 62 to znaczy, że dzwoni rachmistrz spisowy działający na terenie Gminy Kłaj – prosimy o odbieranie połączeń.

  Zachęcamy wszystkich rolników do nieodkładania spisu i spisania się już dziś. Spisowi Rolnemu towarzyszą liczne konkursy z nagrodami, z którymi warto się zapoznać. Informacje o nich są na bieżąco zamieszczane na stronie www.klaj.pl, lub https://krakow.stat.gov.pl

Galeria