RSS

Aktualności

  • Saturday, 1 October 2022r. Informacje

    Nabór na wolne stanowisko pracy - młodszy instruktor- Wydłużony termin składania dokumentów

    Informujemy, że ze względu na prowadzoną procedurę wyłonienia wykonawcy na dostawę wyposażenia Gminnego Centrum Kultury w Kłaju wydłużony zostaje również termin aplikowania w naborze na wolne stanowisko pracy jako młodszy instruktor. Wymagane dokumenty należy składać drogą mailową na adres: do 4 lutego 2022 roku.

    DYREKTOR
    GMINNEGO CENTRUM KULTURY W KŁAJU

    ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy

    MŁODSZY INSTRUKTOR

    Wymiar czasu pracy: 1 etat

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Praca w godzinach: 12.00 – 20.00.

    Przewidywany termin zatrudnienia: 01.03.2022 r. / 1.04.2022 r.

    1. Wymagania obowiązkowe:

    • obywatelstwo polskie,
    • wykształcenie wyższe lub średnie specjalistyczne, umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku pracy, średnie z przygotowaniem pedagogicznym, średnie z ukończonym kursem dla animatorów kultury.
    • doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi,
    • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    • prawo jazdy kategorii B i dysponowanie własnym samochodem,
    • umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami,
    • umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym, nagłośnieniowym,
    • obsługa stron internetowych, social mediów,
    • kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

    2. Wymagania dodatkowe:

    • umiejętność prowadzenia zajęć dla dzieci, młodzieży, aktywnych zawodowo i seniorów (zajęcia plastyczne, prace ręczne, tematyczne),
    • komunikatywność, samodzielność, systematyczność, dokładność,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność.

    3. Przewidywany zakres obowiązków:

    • praca przy organizacji przeglądów, konkursów, koncertów, spektakli i innych wydarzeń artystycznych,
    • realizacja zajęć (form stałych) z zakresu edukacji artystycznej oraz edukacji kulturowej,
    • opracowywanie i realizowanie programów, projektów, i innych przedsięwzięć dla dzieci, młodzieży i dorosłych (warsztaty, wystawy, konkursy, przeglądy, spotkania itd.),
    • podejmowanie inicjatyw mających na celu wzbogacanie oferty programowej Gminnego Centrum Kultury w Kłaju,
    • nawiązywanie kontaktów i współpraca z instytucjami artystycznymi celem organizowania imprez,
    • dostosowanie ofert programowych do potrzeb środowiska, zainteresowań poszczególnych grup odbiorców i bieżących wydarzeń,
    • przygotowywanie sprawozdań, ocen i analiz oraz bieżących informacji z zakresu wykonywanych zadań, dokumentowanie działalności za pomocą zdjęć, sporządzanie list obecności,
    • współpraca ze szkołami, organizacjami, instytucjami i stowarzyszeniami celem organizowania życia kulturalnego mieszkańców,
    • pozyskiwanie sponsorów prowadzonej działalności (nagrody rzeczowe, środki finansowe),
    • udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie ze środków publicznych i pozabudżetowych;
    • obsługa sprzętu audiowizualnego i estradowego.

    4. Warunki pracy na stanowisku:

    Praca biurowa połączona z pracą w terenie w zakresie obowiązków związanych z prowadzeniem zajęć dla mieszkańców oraz organizacją imprez.

    5. Wymagane dokumenty:

    • CV z podaniem numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej,
    • list motywacyjny.

    6. Wymagane dokumenty należy przesłać na adres mailowy:

    w terminie do dnia 4.02.2022 r. do godziny 16.00 z tematem wiadomości: „Nabór na wolne stanowisko pracy młodszy instruktor”.

    • Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane,
    • Dokumenty osób niezakwalifikowanych do dalszego etapu naboru zostaną komisyjnie zniszczone,
    • Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kłaju zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Galeria